Zdraví by mělo být na prvním místě

Buďte v souladu s tím, co vaše tělo potřebuje. Zde najdete tipy na zdraví a pohodu, jakož i odborné rady nebo ošetření. Pamatujte – zdraví by mělo být na prvním místě.

Rady pro hubnutí

Rady pro hubnutí


Po rychlém hubnutí touží mnoho žen i mužů, my vám poradíme jak tohoto dosáhnout během krátké doby a bez větších potíží. Důležitá je především silná vůle! V čtení tohoto poučného webu by měli pokračovat lidé kteří si jsou opravdu jistí že chtějí zhubnout! Zkuste si odpovědět na tyto otázky: Jste ochotný pro zhubnutí trpět? Jste ochotný pro zhubnutí vytrvat? Pokud ano… můžete číst další články Pokud chcete zhubnout, musíte pro to něco účinně udělat. Pomůže pravidelné cvičení, ale zároveň musíte něco udělat i se svým jídelníčkem. Jaké jsou nejdůležitější rady, podle nichž byste se měli řídit?  takze

Místo bílého pečiva jezte pečivo tmavé, celozrnné. Na trhu je ho dostatek, není zase tolik drahé a je ve výsledku i chutnější a zdravější. Máslo vyměňte za rostlinný tuk a nepoužívejte ho příliš. Připravované potraviny určitě nemusí při tepelné úpravě plavat v tuku svym. Omeletu si dělejte zásadně jen z vaječných bílků, žloutky jsou totiž takřečená kalorická bomba. Co se mléka týče, pijte jen nízkotučné, v krajní nouzi si dopřejte polotučné, ale plnotučné je opět potravinou, při jejíž konzumaci hubnout budete asi jen opravdu těžko. Samozřejmě dejte i pozor na tatarskou omáčku nebo různé sladkosti, ke ztrátě tělesné hmotnosti zrovna tyto potraviny nepřispívají. Nejezte také slaninu, raději si dopřejte libovou šunku.

Omezte samozřejmě i slané crackery a brambůrky, úplně ze svého jídelníčku vynechte alkohol, jsou to vlastně jen prázdné kalorie, stejně tak nejrůznější sladké limonády. Pokud na chuť Coca-Coly nebo Fanty nemůžete zapomenout, kupte si raději dietní verze těchto nápojů. K pití si dopřávejte buď čistou vodu nebo jen zelený čaj, který pomůže vašemu trávení. Místo typických českých knedlíků používejte jiné přílohy, co zkusit třeba rýži? Pokud máte rádi zmrzlinu, nemusíte se jí vzdávat úplně. Vynechte ale čokoládové polevy a tučné složky, například Ruská zmrzlina je tvořená jen kalorickou smetanou cs.wikipedia.org. Zkuste spíše ovocnou dřeň nebo jen dejte do mrazničky nízkotučný jogurt na špejli. Milovníky masa určitě potěší, že při hubnutí se ho zříkat vůbec nemusejí. Měli by ale vynechat vepřové maso a nahradit ho masem kuřecím nebo hovězím.

Vaječné těstoviny pak vyměňte za bezvaječné, rozdíl v chuti opravdu skoro nepoznáte. Místo vína si dejte jen vinný střik, protože tento alkoholický nápoj je velice kalorický. Během vaření oběda či večeře pak neochutnávejte, protože i to jsou kalorie, bez kterých byste se mohli obejít. Vařte si místo tučných jídel náročných na trávení raději různé zeleninové či masové vývary, které jsou rovněž balzámem na duši. A místo slaných brambůrků před večerním sledováním televize dejte přednost třeba dýňovým semínkům.

Rate this post