Zdraví by mělo být na prvním místě

Buďte v souladu s tím, co vaše tělo potřebuje. Zde najdete tipy na zdraví a pohodu, jakož i odborné rady nebo ošetření. Pamatujte – zdraví by mělo být na prvním místě.

Jak se dělají proměny

Jak se dělají proměny


Takovéto reklamy známe všichni. Zázračné proměny lidí, kteří byli obézní a potom snadno a rychle zkrásněli. Většinou za pomoci zázračných pilulek, revolučních diet nebo zbrusu nových cvičebních strojů. Samozřejmě patřičně drahých.

I já jsem těmto reklamám věřila. Odmalička jsem měla problémy s váhou, a jak léta přicházela, přibývala i ta kila. Když mne před lety opustil manžel, potřebovala jsem se znovu cítit krásná a atraktivní a uvěřila reklamě v televizi na zázračné tabletky, po kterých musím zhubnout. Dala jsem za ně třetinu své výplaty https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1chvatovit%C3%A9_p%C5%99ej%C3%ADd%C3%A1n%C3%AD. Výsledek – žádný. To se několikrát opakovalo a já se rozhodla, že se podívám pod pokličku „obchodu s krásou“. Hledala jsem na Seznamu i na Googlu, až jsem našla stránku, kde hledali lidi, kteří zhubnou a nechají svou proměnu vyfotit. Šlo o společnost, která prodává zázračné léky na hubnutí a chtěla ženy, které v reklamě řeknou, že zhubly „díky jejímu přípravku“.

Přihlásila jsem se a vybrali si mě. Musela jsem ale podepsat smlouvu, že neřeknu, jak hubnutí probíhá. Proto tu píšu anonymně, nechci platit velkou pokutu https://cs.wikipedia.org/wiki/Tuky. Firma totiž nedává lidem na hubnutí tablety za tisíce, které prodává v televizi hlupákům, ale tablety z obyčejné kávy!!! Byly to tablety Green Coffee Bean Pure a mohu potvrdit, že fungují. Sama jsem díky nim zhubla. Podvodníci mě vyfotili do reklamy, kde říkali, že jsem zhubla díky jejich chemickému předraženému přípravku. Já byla nejen hubená, ale dostala jsem i docela dost peněz. Řekli mi, že tablety s kávou berou při proměnách všechny „modelky“, a že to je záruka zhubnutí.

Dnes jsou to dva roky a já poprvé mohu říct, že jsem nejenom zhubla, ale svoji novou váhu si i udržela. Nijak speciálně se neomezuji a stále si držím váhu, se kterou fotili moji proměnu napiste. Tyto stránky jsem připravila, aby nikdo další nenaletěl na prolhané reklamy v televizi. Ženy na fotografiích před a po hubnutí neberou zázračné chemické tablety, léky ani nedrží kouzelné diety. Berou Green Coffee Bean Pure. Nenechte se dále ohlupovat reklamou. Zhubněte díky prostředku, který ověřeně funguje! Tablety, díky kterým prokazatelně zhubnete, jsou k dostání i v Česku.

Rate this post