Zdraví by mělo být na prvním místě

Buďte v souladu s tím, co vaše tělo potřebuje. Zde najdete tipy na zdraví a pohodu, jakož i odborné rady nebo ošetření. Pamatujte – zdraví by mělo být na prvním místě.

Chili Fast Slim | Rozhovor s doktorem Schniellerem

Chili Fast Slim | Rozhovor s doktorem Schniellerem


Dr. Schnieller, specialista v oblasti výživy, objevitel Chili Fast Slim odpovídá novináři Paulovi Straussovi

PS : Nedávno jsem četl v jednom odborném revue, že díky Chili Fast Slim zhubne celý svět. Jak je to možné?

Dr. Schniller: Kapsle Chili Fast Slim obsahují vysokou koncentraci cynarinu a kapsaicinu : první látka se nachází v listech artyčoku, zatímco druhou najdeme v červeném pigmentu. Tyto 2 složky pracují ve 3 etapách :

  1. Detoxikují Váš organismus
  2. Znovu nastartují Váš trávicí systém
  3. Odstraní z Vašeho těla nadbytečný tuk

Pokud mají být tyto dvě složky účinné v přirozeném stavu, museli bychom je konzumovat na kila, a to ve formě nálevu, jak to bylo zvykem u našich babiček s artyčoky a u Inků s pigmentem cs.wikipedia.org. Mé skupině se podařilo extrahovat cynarin a kapsaicin ve formě nebulizantu (suchý mikronizovaný prášek získaný kryo-drcením, které umožňuje zachovat všechny vlastnosti těchto látek dokonale neporušené a vysoce koncentrované). Výsledek je skutečným « strojem » k eliminaci nadbytečného tuku ve Vašem těle. A tak mohu bez rizika ztráty své vynikající reputace prohlásit, že s pomocí Chili Fast Slim zhubnou všichni AUTOMATICKY.

PS : Pro koho je určen Chili Fast Slim?

Dr. Schniller: Všem osobám, které trápí nadbytečná kila a chtějí zhubnout alespoň 5 kg, nebo i více. S Chili Fast Slim máte jistotu, že provždy skoncujete se svými nadbytečnými kilogramy. V dnešní době neexistuje nic srovnatelného s Chili Fast Slim, které je získané z přísně kontrolovaných přírodních rostlin. Výsledky jsou 100% zaručeny.

PS : Je toto hubnutí rychlé?

Dr. Schniller: Ano, ve všech případech. Výsledky jsou viditelné již od prvního týdne nikotinový sprej. Dále hubnete pravidelně, i když počet ztracených kil se může pro jednotlivé týdny lišit. Ale skutečně dobrou zprávou je, že se můžete zbavit nadváhy bez diet a jiných omezování, s kterými neztratíte ani gram. Doporučuji stravovat se běžným způsobem, protože Váš organismus bude přeprogramovaný, aby vyloučil vše, co sníte.

PS : Proč je funkčnost této kúry tak vysoká?

Dr. Schniller: Chili Fast Slim se postupně rozšiřuje ve Vašem těle a účinkuje hloubkově. Jako by jste do svého těla zavedli vysavač tuku. Díky detoxikaci jater, žlučníku, tenkého i tlustého střeva, budete moci spalovat tuky a vylučovat vodu z tkání, čímž se zbavíte celulitidy.Nechci naléhat, ale ještě jednou Vám doporučuji: neměňte své stravovací návyky, ani se netrapte cvičením.

PS : A Vy se zaručujete, že nepřiberu ztracená kila zpět?

Dr. Schniller: Abych řekl pravdu, ano i ne. Jisté je, že od té doby, co jsme vypracovali tuto revoluční kúru, tedy již 18 měsíců, nepřibrala zpět svá kila ani jedna osoba. Ale je možné, že postupem času se organismus opět zanese. A proto, jako například u auta, je nutné provádět kontroly a revize. Já doporučuji jednou za čas malou obnovující-udržující kúru na 15 dnů. S cenou Chili Fast Slim (méně než 22 Kč na den) to není nic znepokojujícího. Do dnešního dne jsme s Chili Fast Slim nezaznamenali jojo efekt. Zopakuji to: dodnes žádný neúspěch a žádný jojo efekt, ať pro muže tak pro ženy, více než 40letí a naopak, více než 20 nadbytečných kil nebo pouze 5 kilo na zhubnutí. Tato kúra je skutečně pro každého. Tato kúra je skutečně pro každého

Rate this post