Zdraví by mělo být na prvním místě

Buďte v souladu s tím, co vaše tělo potřebuje. Zde najdete tipy na zdraví a pohodu, jakož i odborné rady nebo ošetření. Pamatujte – zdraví by mělo být na prvním místě.

Chili Fast Slim | Reálné svědectví

Chili Fast Slim | Reálné svědectví


Dokonce i já jsem věřila, že případ mé sestřenice je beznadějný, a přesto se jí podařilo zhubnout bez odříkání. Dnes, jako 36letá má opět postavu modelky, která jí umožnila projít testy a vstoupit do řad policie, mít takovou práci, po jaké už roky toužila. Moje sestřenice Johana si ještě před rokem myslela, že bude celý život tlustá. Přibírat začala někdy ve svých 22 letech. Od té doby jsem byla často svědkem, jak zkouší různé produkty, které byly momentálně v módě, omezovala se v jídle, držela neuvěřitelné diety. No vyzkoušela vše a když jsem se jí snažila poradit, udělala pravý opak.

Čím více se omezovala, tím více přibírala

Když jsme se potkaly, nemluvila o ničem jiném. Pouze hlásila, kolik momentálně váží a vždy se mě ptala na můj názor na preparát, který naposledy vyzkoušela a který byl řádně drahý. A často se rozplakala. Jedla čím dál tím méně. Ona, která si dříve uměla jídlo tak vychutnat. Nic nepomáhalo ; méně jedla a více přibírala. Působila mi skutečné starosti.

  • Nečekané setkání na semináři ve Švýcarsku udělalo tlustou čáru za jejími problémy s váhou

Asi před rokem jsem se zúčastnila semináře o stravování ve Švýcarsku, a tam jsem zažila jedno nečekané setkání. U snídaně jsem se šťastnou náhodou ocitla u jednoho stolu s hlavním organizátorem tohoto semináře. Chystal se uvést na trh novou kúru na hubnutí, která měla být naprostou revolucí v hubnutí. Testy prokázaly, že dokonce i klientům, kteří dříve nemohli zhubnout, umožňuje tato kúra ztratit všechna svá nadbytečná kila. „Víte, od té doby, co se věnuji tomuto celosvětovému problému nadváhy a obezity, jsem přímo posedlý hledáním přirozeného přírodního, a též zdravého prostředku pro všechny ty, kteří se trápí svými nadbytečnými kily.”

Všichni zhubli, bez vyjímky

Po dlouhých výzkumech se mi podařilo najít kombinaci 2 rostlin, které mají všechny potřebné vlastnosti, díky nimž může zhubnout každý. Jakéhokoliv věku, pohlaví, nebo počtu kil, které chcete zhubnout. Jde o listy artičoku a červený pigment chilli. Začneme tím, že list artyčoku obsahuje (a to pouze on) cynarin, který je extrémně účinný v případě líných jater a nedostatečném trávení tuků. Tato látka detoxikuje organismus a znovu nastartuje celý Váš metabolismus. Proběhne jakási revize celého zažívání, mohu-li to tak říci.

Dále tu máme výtažek z chilli – červený pigment, nazývaný také kapsikum. Tato úžasná rostlina obsahuje kapsaicin, složku, která působí jako nejsilnější dosud objevený odstraňovač tuku. Proto bývá někdy označováno jako « ohnivé koření ». Ideální spolupráce obou složek – čistících Váš organismus a likvidující nadbytečný tuk – promění Váš organismus v dokonale  fungující přírodní stroj na hubnutí. Přirozeně, den po dni. Napadá Vás, že tedy postačí konzumovat dostatečné množství listů artyčoku a chilli (kapsaicinu) ? Jistě, i to je možné. Pomyslete ale, jak obtížné bude sníst tak velké množství listů artyčoku a na nepříjemnosti s trávením červeného pigmentu. A to jsme ještě nezmínili například nadýmání, či pálení žáhy… Nemusíte investovat ani do nákupu velkého množství těchto surovin, ani následně trávit dlouhé hodiny v kuchyni při jejich zpracování, a navíc pojídat každý den to samé…

Měsíce práce a zdokonalování

Po mnoha měsících houževnaté práce se nám podařilo zdokonalit přesné složení, najít tu nejúčinnější kombinaci artyčoku a chilli. Použitím sušených výtažků jsme zajistili odstranění nevýhod spojených s konzumací těchto dvou rostlin (žádná pálivá chuť, žádné pálení žáhy, naprosto bez kontraindikací) Následovaly mnohé testy. Dnes se Vám mohu zaručit za tuto kúru a nebudu přitom riskovat svou dlouholetou celosvětovou reputaci.

  • Nestyděla jsem se zeptat na cenu

Ihned jsem myslela na Johanu. A když tento specialista dodal, že kúru již využívají velká centra specializovaná na redukci váhy, napadlo mě, že cena bude vysoká (slyšela jsem, že běžně tento typ kúry stojí i 1000 euro). Bylo mi jasné, že pro Johanu by byla kúra nedostupná.

Můj kolega mne ale hned uklidnil : „Jak jsem Vám říkal již na začátku, myslel jsem na velký okruh lidí, kteří mají tyto problémy. Chtěl jsem umožnit všem těm, kteří mají problémy s nadbytečnými kily, zhubnout a dokonce i všem s nižšími příjmy. Uzavřel jsem přímou dohodu mezi prodejcem suchých extraktů a společností s přímým prodejem po celé Evropě (telefonicky nebo přes internet). Tedy bez zprostředkovatelů a bez výdajů na drahé reklamy, je kúra Chili Fast Slim (to je její jméno) skutečně dostupná všem.“ Vaše sestřenice se může obrátit přímo na tuto společnost a získá tak svou kúru za opravdu výjimečnou cenu. Ale musíte své sestřenici vysvětlit, že musí přestat s nesmyslnými a nepotřebnými dietami (stav se ještě zhorší a její organismus se stane vůči hubnutí imunní) tedy. Takto zhubne automaticky. Požádám Vás pouze o nahlášení jejích výsledků pro náš další výzkum. Proto je nutné si pravidelně zapisovat váhu, množství tuku a ztracené centimetry.

  • Moje sestřenice nevěřila vlastním očím

Ihned po návratu ze Švýcarska jsem navštívila Johanu a pověděla jsem jí o Chili Fast Slim. Byla naprosto nadšená, stejně jako já. A ještě víc, když se podívala na stránku této kúry a viděla, že ceny jsou skutečně dostupné všem a zároveň je tu garance spokojenosti nebo vrácení peněz, pokud by se jí nepodařilo zhubnout nadbytečná kila. Třetí den užívání této kúry mi volala a radostí plakala – první výsledky se dostavily. Věřila sobě i nové kúře. Tentokrát byla na cestě za svým cílem. Dodala : „Řídím se radami tvého kolegy, v jídle se neomezuji.“

  • Nakonec Johana ztratila všechna kila navíc

Dnes je skoro k nepoznání. 27 kilogramů je pryč a už 8 měsíců nepřibrala zpět ani gram. Je to nečekané. Ale se svou novou postavou nabyla sebedůvěry, prošla vstupními testy a získala místo u policie. Vždy milovala kriminálky a tajně snila o tom, že i ona jednou povede vyšetřování. Ale aby mohla projít vstupními testy, musela splnit i váhový limit. Při její výšce 172 cm to bylo 70 kilogramů. Nyní váží 64 kg a ve své uniformě se cítí skvěle. Po 6 měsících zkušební lhůty se co nejdříve zařadí do své první vyšetřovací skupiny. Celá září a je pravdou, že obdivné pohledy mužů (a závistivých žen) jí dělají radost.

  • Je řada na Vás zbavit se všech svých nadbytečných kil

Když jsem na vlastní oči viděla jak rychle a jak snadno hubne má sestřenice a potom i další ženy, začala jsem všem, které trápí tento problém, vyprávět o kúře Chili Fast Slim.

Rate this post