Získejte 300 Kč!

Společnost Ferratum nabízí nejen výhodné rychlé půjčky, ale každý aktivní zákazník může využít také speciální akci „Získej 300 Kč“. Díky této nabídce lze získat 300 Kč za každé úspěšné doporučení našich služeb a úvěrových produktů. Horní hranice provize není nikterak omezena a tak záleží jen a jen na vás, kolik nakonec obdržíte. Doporuč naše rychlé SMS půjčky bez ručitele a bez doložení příjmů pěti známým a můžeš získat až 1500 Kč.

Doporuč nás známému a získej 300 Kč

Zaujala tě naše akce „Získej 300 Kč“ ? Chceš naše služby a rychlé půjčky doporučit známým a získat 300 Kč za každého z nich? Jak to provést? Stačí se přihlásit do svého aktivního online účtů a kliknout na odkaz „Doporuč známému“. Sem vlož emailovou adresu známého, kterému jsi doporučil naše výhodné online půjčky a my mu pošleme objednávkový email. Jakmile na základě tohoto emailu požádá o některý z našich produktů a bude schválen, připíšeme ti 300 Kč na tvůj účet. Není to jednoduché?

Rychlá půjčka pro každého

Nemáš aktivní online účet a rád bys získal 300 Kč zdarma? Stačí si jednoduše založit nový účet prostřednictvím krátkého formuláře a zvolit si jeden z našich úvěrových produktů. Vedení účtu je zcela zdarma a o naše rychlé půjčky může zažádat takřka každý bez ručitele i dokládání příjmů. Naší doménou jsou krátkodobé půjčky podle finského vzoru do výše 10.000 Kč. Vše lze sjednat velmi rychle online z pohodlí domova a naprosto diskrétně. Splatnost půjčky je 7 až 45 dní a dále ji lze až třikrát prodloužit. Využij naší speciální nabídky, půjč si 2.000 Kč na 15 dní a získej výhodnou půjčku zcela bez poplatků a s nulovou úrokovou sazbou a k tomu 300 Kč za každé doporučení známému.

Zdroj Ferratum