Půjčky pro OSVČ

Nejste nikde zaměstnaní a pracujete sami na sebe? Pak jste osobou samostatně výdělečně činnou. Znamená to, že když si budete chtít vzít půjčku, nemůže předložit potvrzení o vašem příjmu. Možná máte i nepravidelné příjmy, a tak se vám vaše platové podmínky hůře dokazují. Hledáte půjčku, která vás kvůli tomu nebude znevýhodňovat? My pro vás máme půjčky pro OSVČ. Jsou vhodné pro všechny osoby samostatně výdělečně činné.

Blíže o půjčkách pro OSVČ

Půjčky pro OSVČ jsou specifickým druhem nebankovních půjček. Jejich specifikum prozrazuje už jejich název. Výjimečné jsou i svou snadnou dostupností. Celkově je jejich zřízení snadné. Nezahltíme vás administrativou a nepřiděláme vám zbytečné starosti kolem vyřízení půjčky. Zkrátka nebudeme vás zdržovat. Víme, že jsou zábavnější věci než zařizovat půjčku.

Půjčky pro OSVČ nabízíme v částce do 10 000 Kč a je nám jedno, jestli uvedené peníze využijete na svou samostatnou činnost či pro osobní záležitost. Účel využití peněz nezjišťujeme, takže v jejich užití máte volnou ruku.

Někteří naši klienti využívají půjček opakovaně. Ty mají u nás možnost refinancování, alespoň v případě, že splácí půjčku bez problémů.

Půjčky pro OSVČ si někteří lidé plánují dopředu, ale obrátit se na nás můžete i v případě, že potřebujete peníze půjčit akutně a na vyřízení spěcháte. Příjemně vás překvapí rychlost, se kterou vaší záležitosti vyřídíme.

Sjednejte si půjčku pro OSVČ

Přidejte se i vy mezi spokojené klienty, kteří využívají půjčky pro OSVČ. Co pro to musíte udělat? Rozhodně nemusíte nikam chodit. Vyplňte několik údajů do níže uvedeného online formuláře a potvrďte jeho odeslání. Zbytek už zařídíme za vás. Brzy se s vámi spojí pověřená osoba. S ní vše dojednáte. Peníze vám domů donese náš obchodní zástupce v hotovosti. Samozřejmě se přizpůsobí vašim časovým možnostem. Půjčit si u nás je snadné.