Půjčky bez prokazování příjmů

Málokterou bankovní půjčku si vyřídíte bez toho, abyste se prokazovali svými příjmy. Doklad o potvrzení příjmů je běžně vyžadovaný doklad. Vadí vám to? Možná svůj příjem považujete za soukromou záležitost, ale možná zkrátka víte, že na základě tohoto dokumentu vám nebude půjčka kvůli nízkému příjmu schválená. Jsou i lidé (často OSVČ) mající nepravidelný příjem. Pro všechny tyto lidi i další, kteří nechtějí prokazovat své příjmy, jsou tu naše půjčky bez prokazování příjmů. S námi si půjčíte bez zbytečných dokladů. Snažíme se pro své klienty připravovat co nejjednodušší půjčky.

Charakteristika půjček bez prokazování příjmů

Půjčky bez prokazování příjmů mají podstatnou výhodu ve své dostupnosti. Málokomu půjčku zamítneme. Snažíme se, aby ji mohlo získat co nejvíce lidí. Díky tomu je půjčka snadná i na vyřízení. Splňujete-li věk nad osmnáct let a máte-li pravidelný měsíční příjem, půjčku vám poskytneme na základě podepsání smlouvy. Legitimujete se pouze občanských průkazem a druhým dokladem ověřujícím vaší totožnost. Aby získání půjčky bez prokazování příjmů bylo ještě jednoduší, nenahlížíme ani do databáze dlužníků.
Peníze neposíláme na účet. Náš obchodní zástupce vám je přinese až domů. Půjčit si od nás můžete do 10 000 Kč. Peníze jsou určené pro libovolný účel.

U nás máte i možnost jednoduchého refinancování půjčky. A co musíte udělat proto, abyste tuto možnost měli? Stačí, když stávající půjčku budete poctivě splácet. Půjčte si s námi, kdykoliv budete potřebovat.

Vyřiďte si půjčku bez prokazování příjmů

Líbí se vám nastavené parametry půjčky bez prokazování příjmů a zrovna byste také potřebovali nějakou finanční injekci? Zřiďte si půjčku hned bez zbytečného odkládání. Máte-li čas několik málo minut, vyplňte níže uvedený elektronický formulář. S námi si můžete půjčit peníze jednoduše.