Půjčky bez dokládání příjmu

Pro kladné vyřízení půjčky jsou zapotřebí různé náležitosti. Konkrétní podmínky záleží na tom, o jakou půjčku žádáte. Máte-li zájem o bankovní půjčku, bude po vás banka s největší pravděpodobností požadovat doložení příjmu. Posoudí podle něho, jestli jste dostatečně solventní pro splácení půjčky.

Nemáte zájem dokládat svůj příjem? Někdo nechce, jiní ani nemohou. Máte i tak možnost získat půjčku? U nás určitě. Naše půjčky bez dokládání příjmu budou pro vás ideální.

Blíže o půjčkách bez dokládání příjmu

Půjčky bez dokládání příjmu jsou vhodné na jakékoliv výdaje. Nemusíte pro jejich vyřízení dokládat účel jejich použití. Touto cestou si půjčíte částku do 10 000 Kč. Splácet ji můžete osm či třináct měsíců. Půjčka je do jisté míry flexibilní a přizpůsobí se vašim individuálním potřebám.

Potřebujete především rychlou půjčku? I tak tento druh nebankovního produktu oceníte. Díky tomu, že nám nemusíte předkládat mnohé dokumenty, nic nebrání rychlému vyřízení půjčky.

Zaujaly vás půjčky bez dokládání příjmu? Pak byste jistě rádi věděli, co je nutné pro jejich schválení. Podmínky nejsou nikterak náročné – věk nad osmnáct let a pravidelný měsíční příjem ze zaměstnání, OSVČ, mateřské či invalidního nebo starobního důchodu. Při podepisování smlouvy o půjčce předkládáte pouze občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti. Je libovolný (rodný list, řidičský průkaz, cestovní pas).

Vyřiďte si půjčky bez dokládání příjmu

Splňujete všechny podmínky pro uzavření půjčky bez dokládání příjmu? Udělejte to hned. Jediné, co musíte, je vyplnit níže uvedený elektronický formulář. Jak sami vidíte, nezjišťujeme příliš údajů, takže vyplnění je záležitostí malé chvilky. Budete je mít hned přichystané k jejich využití.