Půjčka bez ručitele

U mnohých půjček je zapotřebí pro jejich kladné vyřízení ručitel. Pokud se zajímáte o půjčky, nebo jste si někdy nějakou chtěli vzít, jistě jste se s tímto druhem setkali. Nevyhovuje vám nastavení tohoto produktu? Možná patříte mezi ty, kteří neradi do svých soukromých finančních záležitostí zatahují někoho ze svého okolí. V tom případě je pro vás vhodná naše půjčka bez ručitele. Zažádejte si o ni.

Blíže o půjčce bez ručitele

Aby vám byla schválená půjčka bez ručitele, nepotřebujete nikoho dalšího. Tím vám odpadne starost se sháněním vhodného adepta. S námi nabízenou půjčkou můžete získat částku do 50 000 Kč. A na co vše můžete peníze využít? To už necháme jen na vás. Půjčka bez ručitele je neúčelová. Nezajímá nás, k čemu finance potřebujete.

V rámci tohoto produktu se nemusíte obávat přehnaných nároků. Nesnažíme se vykompenzovat chybějícího ručitele. Z podmínek nám stačí, když vám bude více než osmnáct let a budete mít stálý měsíční příjem z jakékoliv pracovní činnosti, ale i z důchodu či mateřské dovolené. Z dokladů po vás budeme požadovat jen občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti – průkaz pojištěnce, rodný list, řidičský průkaz či cestovní pas.

Jste v registru dlužníků? Ani to nemusí být důvodem pro zamítnutí půjčky. U nás mají šanci na půjčku i ti, kteří měli dříve se splacením potíže.

Zažádejte si o půjčku bez ručitele

Došli jste k závěru, že půjčka bez ručitele bude nejlepším řešením i pro vás? Tak neváhejte a rovnou si o ni zažádejte prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Jak vidíte, chceme po vás jen několik základních údajů, takže ho budete mít vyplněný během malé chvilky. Po jeho online odeslání se vám ozve zprostředkovatel, který vaší žádost zpracuje.