Jak se daří společnosti Ferratum na Slovensku?

Společnost Ferratum se na Slovensku stala doslova lídrem na trhu SMS půjček a expresních online půjček. Ferratum navíc své služby neustále zlepšuje, takže stále postupuje kupředu a buduje si své jméno v této zemi. Jaké novinky pak přinesla společnost Ferratum SK na slovenský trh?

Nový blog od Ferratum o financích

Stejně jako je tomu v Česku, tak se i naši slovenští kolegové vrhli s velkou chutí na blogování a píší o financích a finanční gramotnosti, ve které uživatelé zaostávají na Slovensku stejně jako u nás. Velmi zajímavý je článek s názvem „Ako si vybrať požičku“, nebo článek na téma informace o registre dlužníkov.

Ferratum SK velmi podporuje a propaguje i SMS půjčky, které jsou čím dál oblíbenější i u klientů v ČR. Nepotřebujete k nim připojení k internetu a vyřídíte je kdekolik i ze starého mobilu. Stačí skutečně jen umět odepsat na SMS. Další možností, jak půjčku získat, je žádost o půjčku pomocí Facebook aplikace. Rovněž komunikaci na Facebooku společnost Ferratum posiluje v Česku i na Slovensku. Na největší sociální síti se vám věnují profesionálové přímo ze společnosti Ferratum.

S Ferratum budou peníze vždy dostupné. Nyní i na Slovensku!