Detaily půjčky

Přemýšlíte nad Ferratum půjčkou?

Pak si pročtěte následující řádky, kde se dozvíte mnohem více informací o Ferratum půjčce. Níže naleznete podrobné informace o produktu společnosti Ferratum, které byste měli vědět předtím, než si o půjčku Ferratum zažádáte.

Kolik si mohu u společnosti Ferratum půjčit?

Pokud jste u společnosti Ferratum nový klient, můžete si požádat nejdříve o půjčku ve výši 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo 3000 Kč. Při další žádosti již můžete získat více peněz. A stálým klientům pak nabízíme i maximální úvěr ve výši až 10000 Kč.

Pro koho je Ferratum půjčka určena?

I z nabízených částek je patrné, že Ferratum pujcka je určena hlavně na pokrytí náhlé finanční tísně. Pokud se dostanete do situace, kdy potřebujete nutně zaplatit opravu automobilu, školu v přírodě dětem nebo náhlé výdaje u lékaře, pak je právě vám určena Ferratum půjčka. Nikdo se vás však nebude ptát, na co půjčku potřebujete. Bude vždy jen na vás, jak peníze použijete.

Jak často mohu o Ferratum půjčku žádat?

Jakmile splatíte svůj předchozí úvěr u společnosti Ferratum, můžete si kdykoli vzít další. Ferratum půjčka se tak může stát pro mnohé výhodnou finanční rezervou, kterou máte kdykoliv k dispozici.

Poplatky u Ferratum půjčky

U Ferratum půjčky je vždy pevně stanovena cena každého úvěrového produktu, který vám společnost Ferratum nabízí. Díky tomu máte vždy jasno v tom, kolik za služby společnosti Ferratum zaplatíte. Oproti ostatním běžným úvěrům, kde se složitě vypočítává úroková sazba a RPSN, je vše přehledné a jasné. U Ferratum vám nikdy nebudou hrozit žádné skryté poplatky. Vždy víte, kolik zaplatíte a nikdy nemusíte využívat žádných služeb poradců a online kalkulaček.

Poplatek za zpracování půjčky je 20% z půjčené částky na období 15 dní, 25% na období 21 dní a 33% pak na období 30 dní. Zde je na ukázku jednoduchý příklad. Půjčíte-li si 1000 Kč, zaplatíte 1200 Kč, pokud si půjčíte 2500 Kč na 21 dní, zaplatíte 2660 Kč.

Žádost o půjčku Ferratum

Za pár minut mohou být peníze Vaše!