Časté otázky

Jak požádat o Ferratum půjčku?

Velmi jednoduše. Stačí jen vyplnit online formulář, který najdete na našich stránkách a potvrdit tlačítkem „odeslat“. Společnost Ferratum vám pak zašle SMS zprávu informující vás o tom, zda byla vaše žádost o půjčku schválena. Jestli-že jste vyplnili formulář správně a vaše žádost byla přijata a schválena, tak už zbývá jen odeslat SMS ve tvaru: FER SOUHLASIM na číslo 9001103. Touto SMS potvrdíte svůj souhlas s obchodními podmínkami společnosti Ferratum.

Budu potřebovat nějaké doklady?

Nebudete. Ano, opravdu je to tak. Expresní Ferratum půjčka se snaží vycházet svým klientům ve všem vstříc. Vyřízení půjčky přes SMS je založeno pouze informacích, které uvedete v objednávkovém formuláři na našich stránkách. Nepotřebujetet žádné potvrzení o výši vašeho příjmu a hlavně nemusíte ani osobně navštěvovat žádnou naši pobočku. Děláme vše proto, aby bylo získání úvěru u společnosti Ferratum co nejpohodlnější a tak i komunikace mezi vámi a společností Ferratum Bank probíhá pouze prostřednictvím SMS zpráv a telefonu.

Jak peníze od společnosti Ferratum získám?

V případě zasílání půjčky na váš bankovní účet obdržíte peníze obvykle do následujícího pracovního dne od schválení žádosti o půjčku.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Pokud je Ferratum půjčka schválena, tak rychlost odeslání peněz záleží na tom, jakou formu jste zvolili. Jestliže jsou vám peníze zaslány poštovní poukázkou, dostanete je nejpozději do 4 pracovních dní. Platba odeslaná bankovním převodem je nejrychlejší. Peníze můžete mít na účtu ještě v den schválení žádosti o půjčku. Ferratum půjčka je proto přezdívána také jako „expresní půjčka“.

Jak Ferratum půjčku splatím?

Zase velmi jednoduše, bez nutnosti osobních návštěv poboček. Na vaši adresu, kterou jste uvedli do formuláře, vám přijde faktura od společnosti Ferratum Banka. Faktura je přehledná a najdete na ní všechny potřebné platební údaje. Samotnou částku pak můžete uhradit jednoduše buď prostřednictvím poštovní poukázky a nebo pohodlně přímo na bankovní účet společnosti Ferratum Bank. Při platbě nesmíte zapomenout uvést váš variabilní symbol, aby se platba správně přiřadila.

Žádost o půjčku Ferratum

Za pár minut mohou být peníze Vaše!